Spoštovani starši,

Vlada RS je danes sprejela ukrepe za prihodnji teden, tudi odločitev o nadaljevanju zaprtja vrtcev do 13. novembra 2020, torej do konca prihodnjega tedna. Tudi v prihodnjem tednu bomo zagotavljali nujno varstvo na podlagi vaših prijav in potrdila delodajalca.

Za ta namen čimprej vrtcu oddajte:

• potrdilo delodajalca, da opravljate delo, ki je nujno za državo, gospodarstvo in družbo,
  • podpisano izjavo, da je otrok zdrav in da v obdobju zadnjih 10 dni ni bil v stiku z okuženimi osebami.

Potrdila delodajalca ni treba znova oddajati, če je prejšnje napisano tako, da velja do 6. novembra.

Izjave ni treba oddajati, če je otrok bil vključen v vrtec tudi v tednu do 6. novembra 2020.

O vseh novostih v zvezi s tem vas bomo obvestili takoj, ko bodo znane.

Vsemu bomo  .

Lepo vas pozdravljam!