Tudi Zajčki smo letos prvič priskakljali v vrtec. Čeprav smo zelo pogumni, smo v začetku potočili kakšno solzico in radi zlezli v naročje.

Zdaj nam gre že zelo dobro. Hitro smo usvojili dnevno rutino. Vsi že hodimo na kahlice in nekateri so že brez plenice. Ob umivanju rok sami zavihamo rokave. V garderobi sezujemo copate in poskušamo obuti čevlje.

Predvsem se radi igramo, na terasi spuščamo milne mehurčke in odbijamo balone. Uživamo pri gibanju v telovadnici in veliko časa preživimo na prostem. Na sprehod že hodimo s kačo – pozabili smo se fotografirati z njo. Včasih pa se odpeljemo z avtobusom.

Ob tednu otroka sta nam vzgojiteljici zaigrali predstavo Zajček Uh. Kako zavzeto smo jo gledali in na koncu pobožali lutke. Slikali smo jesen in z zelenjavo nahranili zajčka. Namesto malice smo si skuhali krompir in ga sami olupili. Zapeli smo ob spremljavi kitare in zaigrali na palčke.

Šest otrok je že praznovalo rojstni dan. Kako to delamo Zajčki, naj ostane skrivnost.

Še to. Ob koncu dopoldneva zadovoljni in utrujeni zaspimo.

Se oglasimo, ko bo spet kaj novega.

                                                                           Zajčki z vzgojiteljicama