Zadnji teden pred prazničnimi počitnicami v našem vrtcu je bil poln radosti, ustvarjalnosti in skupnih trenutkov. Vsak dan smo z otroci izvajali različne dejavnosti, ki so prinašale smeh, ples in praznično vzdušje.

V ponedeljek smo okraševali novoletno smrečico in skupaj rajali okoli nje. V torek smo nastopali s pesmijo “Pravljična dežela” in nato popestrili dan s pravimi karaokami. V sredo smo praznovali rojstni dan in si ogledali lutkovno predstavo Muca Copatarica, ki sta jo zaigrali vzgojiteljici sosednjih skupin. V četrtek nas je obiskal harmonikaš Jure Zajc, ki je poskrbel za odlično glasbeno zabavo, mi pa smo z otroki peli, plesali in se zabavali. Zadnji dan v petek pa smo pripravili kino dan in si ogledali risanko “Reševanje Božička.”