V septembru smo se v skupini Zajčki uvajali in  spoznavali en drugega. Na začetku je bilo iz igralnice slišati kar nekaj joka, sedaj pa smo se že lepo navadili in radi hodimo v vrtec.

V začetku oktobra je potekal Teden otroka, zato smo se več družili z otroki iz skupin Miške in Polžki, se skupaj spuščali po toboganu v bazen z žogicami in plezali po blazinah, ter se igrali na terasi. Z baloni smo tekali po telovadnici, jih brcali in metali v zrak. V Zajčkih radi pojemo in plešemo, sedaj pa smo preizkusili še nekaj inštrumentov. Najbolj nam je bil všeč boben. Naredili smo tudi našo prvo dekoracijo, jesenske listke. Jesen nam je prinesla lepo vreme, zato smo veliko zunaj. Zelo radi se peljemo z vozičkom, zato upamo da tako vreme traja še nekaj časa.