V ponedeljek, 2. oktobra, se je pričel Teden otroka, letos na temo ZAKAJI IN ZATOJI RADOVEDNOSTI. Vzgojiteljice skupin Veverice, Sovice in Medvedki smo se odločile, da se bomo v tem tednu več družili. Za vsak dan smo pripravile zanimive dejavnosti. Skupaj smo se odpravili na jesenski izlet in podelili medalje vsem, ki so prispeli na cilj. Imeli smo tudi kino na prostem, kjer smo si ogledali Pujso Pepo, ki je ustvarjala milne mehurčke. Še mi smo na našem vrtu delali majhne in velike milne mehurčke, ter uživali v lepem vremenu. Otroci iz skupin Sovice in Veverice so lahko v vrtec prinesli svojo igračo od doma, saj so imeli igralni dan, Medvedki, pa so povabili Sovice v njihovo igralnico, ter jim pripravili kamišibaj Trije medvedi. Ustvarjali smo s slanim testom in praznovali rojstni dan, Medvedki so se odpravili v šolo in se igrali skupaj s skupino Ptički. Petek pa je bil za vse najbolj poseben, saj smo v vrtcu imeli disko. V zatemnjenem prostoru so nam svetile samo disko luči, svetleči okraski ter  pisani baloni. Glasba nas je popeljala na plesišče, kjer smo zelo uživali. Res je bil prav poseben teden!

Dostopnost