V mesecu januarju smo spoznavali vozila. Prebirali smo knjige o različnih vozilih, jih vsakodnevno opazovali ter iskali na velikem plakatu z fotografijami. Vozila smo spuščali po različnih klančinah in na tovornjake s prikolicami nalagali lesene kocke. Z vozili smo tudi ustvarjali in sicer tako, da so vozila puščala različne sledi barve na papirju. O vozilih smo prepevali različne pesmice in jih barvali na velikem plakatu. Zelo smo se zabavali, ko smo se vozili s poganjalčki. Ob lepem vremenu smo se z vozički odpravili tudi na sprehod in opazovali naravo in seveda vozila, ki smo jih srečevali na poti. V mesecu januarju smo spoznavali različna oblačila.  V  kotičku z oblačili smo se zelo radi oblačili. Na lepljivi sliki smo oblačili fantka in punčko. Spoznali smo tudi novo ukrajinsko pravljico, Rokavička. Pravljico smo spoznavali preko aplikatov in gledališča kamišibaj. Uživali smo tudi v lutkovni predstavi. Naučili smo se pesmico M. Voglar, Ni copatka. Naučili smo se tudi sezuvati svoje copate in jih pospraviti v svoj predalček z znakom.

Dostopnost